This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.

Европротокол.

Що таке Европротокол, навіщо потрібен Европротокол, коли оформляється Европротокол, правила заповнення бланка Европротоколу, яким чином відбуваються страхові виплати за Европротоколом, де взяти бланк Европротоколу - на ці та інші питання ви знайдете відповіді на цій сторінці сайту.
 Европротокол - це система врегулювання страхового випадку між потерпілою та винною стороною без залучення працівників ДПС .
 Сама процедура оформлення ДТП без участі працівників міліції за Европротоколом спрямована на спрощену схему оформлення того, що сталося і суттєво економить не тільки час обох водіїв, але і гарантовано звільняє винуватця від адміністративного штрафу.
 Необхідною умовою заповнення бланка Европротоколу є:
-Наявність у обох водіїв чинного поліса автоцивилки ОСАГО або поліса страхування Зеленая Карта ,(КАСКО страхованiе здесь не работает);
-Тверезий стан обох водіїв,
-Відсутність травмованих та загиблих людей,
-Обопільна згода на оформлення бланка Европротоколу без залучення працівників ДПС,
-Незначний матеріальний збиток по потерпілому транспортному засобу.
При дотриманні цих умов можна заповнити бланк Европротоколу самостійно без виклику співробітників ДПС і звернутися в страхову компанію за страховим відшкодуванням.
 Сам бланк Европротоколу видається безкоштовно при укладанні договору страхування автоцивільної відповідальності - Автогражданки  (ОСЦПВ, ОСАГО) і складається з двох примірників - оригіналу та копії. Заповнюється Европротокол чітким читабельним почерком, без виправлень. Вимальовується схема ДТП у спеціально відведеному місці бланка Европротоколу. Якщо є-вказуються координати свідків та очевидців ДТП. Вказуються обставини скоєння ДТП, дані водіїв, транспортних засобів і страхових компаній, де була застрахована обов'язкова автогромадянська ответственность . Один примірник залишається у потерпілої сторони, інший - у винною і відсилається протягом 3-х робочих днів після того, що сталося ДТП в страхову компанію, де відбувається процедура нарахування страхового відшкодування відповідно заподіяною убиткам.Стоімость робіт з відновлення потерпілого транспортного засобу можна дізнатися у будь-якого незалежного оцінювача або звернутися на будь сертифіковане СТО для калькуляції ремонту.