This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.

Медицинское страхование

Ще один спосіб захиститися от наслідків автомобільної аварії - добровольное медицинское страхование,-полис как дополнение к  договорам КАСКО ,ОСАГО и Зеленая Карта .

Але стоимость медицинской страховки дорожче, тому що может бути використана кілька разів протягом року, обмежена максимальним розміром страховой суммы і поширюється не тільки на каліцтва, отримані при ДТП, але і на інші недуги - от застуди до переломів і урології. Як правило, гроші перераховуються страховой компанией на рахунок лікувального закладу і лише за ті послуги, ліки или матеріали, які їм надані. Тобто если стоимость лікування перевищує ліміт страхового полиса , доплата йде з кишені клієнта. Если ж вона нижча - різниця на руки не видається.

 Ліміти на лікування - стандартні і визначаються рівнем «елітності» клінік, в яких буде обслуговуватися клиент, і спектром послуг, на одержання яких він может розраховувати. Наприклад, в економних пропозиціях зведені до мінімуму витрати на стоматологію, дорогі операції, а обслуговування пропонується проходити в державних і відомчих медзакладах. Цены на медицинское страхование , точнее на полис страховки стартують з $ 100 за один договор медицинского страхования з мінімальним набором опцій і сумою покриття в 10-15 тис. грн. А цього явно недостатньо при серйозних травмах в результаті аварії или несчастного случая . Приємний бонус при такій стоимости медицинской страховки - можливість раз на рік пройти курс масажу или відвідати 5-10 занять в тренажерному залі. Однак ці опції доступні в пропозиціях дуже обмеженої кількості страховых компаний. Більшість СК, що активно працюють на ринку медицинского страхования, віддають перевагу корпоративним клієнтам.

Поки в нашій країні немає обязательного медицинского страхования і не дуже поширене індивідуальне, багато страховщиков вважають прийшовших до них клієнта-одиночку «любителем полікуватися надурняк», за счет страховой компании . До клієнта будуть набагато лояльніше, як що він приведе з собою родину или компанію друзів у 5-10 чоловік. Така «натовп» вже точно заздалегідь не спланує масову відправку на дороге лікування. З іншого боку, групова страховка дозволить убезпечити всіх у колективній поїздці или при спільному відпочинку.
Цитата:
Страховые компании з побоюванням ставляться до людей, які поодинці прийшли страховаться по добровольным медицинским страховкам . Тому краще за них застраховаться групою.