Страхование от несчастного случая

 Страхование от несчастных случаев на транспорте \ в результаті ДТП - найбільш поширений вид додаткового захисту для водія і пасажирів и этот  вид страховки может быть дополнением к полису ОСАГО ,КАСКО и Зеленая карта .

 Нагадаємо, що саме страхование от несчастного случая закладений у вартість будь-якої поїздки громадським или міжміським транспортом. Тому талончик в автобусі \ трамваї потрібно брати не зі страху перед контролером, а для того, щоб отримати свій крихітний «страховой полис». Страхование автомобіліста от несчастья на дороге или аналогічное страхование  для пасажирів - це додатковий захист як от недолугості сусідів по трасі, так і від власних несподіваних маневрів. Її особливість - выплата фіксованої суми незалежно від витрат, понесених страховой компанией . Причому, як правило, гроші видаються на руки, і компании все одно, витратите ви їх на лікування \ на ремонт постраждалого в ДТП авто. З іншого боку, як що лікування при переломі руки обійшлося автомобілісту в 7 тис. , а за договором йому при такій травмі покладена выплата в 5 тис. , то 2 тис.  доведеться викласти зі своєї кишені. Але як що операція обійшлася в 3 тис. , то страхователь отримає 2 тис. «На морозиво».

 Директор Центру особистого страхования відзначає, що серед «супроводжуючих» полисов для автомобілістів найбільш затребуваний ризиковий пакет з наявністю невідкладного стаціонару і швидкої допомоги з медикаментозним забезпеченням. У нашій страховой компании такий пакет доступний за 60 грн. в рік і дозволяє отримати медичну допомогу на всій території України. При госпіталізації застрахованной особи до лікувального закладу поза списком договірних клінік нашим пакетом передбачено страховое возмещение , як що будуть надані всі необхідні документи. Важлива перевага такої програми - відсутність обмежень для застрахованных за віком . У страховом полисе может бути передбачена окрема сума выплат на кожного потерпілого пасажира или  загальна - на всіх. Як правило, страховую сумму при оформлении полиса визначає сам страхователь. Компания может встановити хіба що мінімальний поріг.

Тарифы на  страхование от несчастного случая - 0,3-1% от страховой сумми, тобто 60-200 грн. в рік для страховки на 20 тис. грн. При цьому полис страхования от несчастного случая можна оформлять і на менш тривалий строк - на тиждень «відповідальних» поїздок или на літній сезон, коли передбачаються подорожі по складній місцевості. Короткострокові полисы страхования, природно, обійдуться дешевше. На стоимость страховки впливають заняття екстремальними видами спорту, ризикована професія клієнта, робота в сфері перевезень \ доставки товарів. Чим більше ризиків травм, тим більше ризики страховых выплат, а значить, вищий тариф. Як що ж полис страхования поширюється і на пасажирів транспортного засобу, він стає дорожче в 2-3 рази. Страховане от несчастного случая  может бути як одноразовою процедурой , так і багаторазової. У першому випадку це означає, що після здійснення выплати по страховому случаю  (наприклад, при отриманні певної групи інвалідності) действие  полиса припиняється. У другому випадку полис может припинити дію тільки по одному з видів страховых случаев . Наприклад, як що в договорі передбачена окрема сума выплат при переломі і забитті, то одного разу отримавши компенсацію на перелом, страхователь может розраховувати і на выплату при забитті. Як правило, страховые компании розробляють цілий список конкретних травм, в якому фіксують, на який саме відсоток від страховой суми может розраховувати потерпілий при отриманні того чи іншого каліцтва. Традиційно, чим легше пошкодження, тим менше размер и сумма выплат. Третя група інвалідності дає право на 30-50% страховой суми, друга - на 40-80%. Перша група з повною втратою працездатності, відповідно, - на 90-100%. У деяких страховых компаниях на повну суму можна розраховувати тільки у випадку загибелі застрахованой особи в результаті ДТП.